O firměProfil společnosti

Společnost TORAMOS,s.r.o. jsme založili v roce 1994 jako samostatnou a nezávislou firmu. Jde o zcela samostatný a suverénní podnik s jasnou vlastnickou strukturou.

Činnost a zaměření našeho podniku vidíme nejen v kvalitních službách naším zákazníkům, ale také v jasně formulovaných ekologických, bezpečnostních, sociálních a mravních hodnotách.

Hlavním předmětem naši společnosti je poskytovaní ucelených služeb v oblasti výstavby, rekonstrukcí a oprav železničních tratí a vleček. Naše společnost je významným dodavatelem v oblasti termitového svařování kolejnic a budování bezstykové koleje.

Společnost realizuje stavby na území České republiky, především na severní Moravě. Svoji působnost jsme od roku 1998 rozšířili i v Polsku.
V letošním roce zaměstnává naše firma 30 pracovníků. Tento kolektiv je kompaktní tým dobře vyškolených lidí, který je zárukou stálého rozvoje podniku a přispívá ke komfortní obsluze naších zákazníků.


Společnost

Filozofie naši společnosti vychází z představ o moderním podniku, tzn. být poskytovatelem kvalitních služeb, dobrým zaměstnavatelem a představitelem sociálních jistot a mravních hodnot. Ve 21 století by každý podnik měl dodržovat zásady ekologických, ekonomických a humanitních principů. Jsme si vědomí, že jedině prostřednictvím svých zaměstnanců, zajištěním jejich práce a odborným růstem jsme schopni dosáhnout stanovených cílů.


Sponzoring


Naše společnost patří mezi úspěšné firmy menší velikosti na severní Moravě. Protože chceme být kromě stavební oblasti užiteční i jinak, v rámci sponzorských aktivit se zaměřujeme na oblast mládežnických sportovních aktivit a hlavně v oblasti sociální sféry  - sponzorujeme projekty pro tělesně postižené děti v denním stacionáři  v Karviné a ve středisku pro mladé maminky s batolaty v Českém Těšíně.

Aktuality
Člen skupiny enteria
Politika IS

Nová webová prezentace
 Vítejte


Created by D3Soft s.r.o. © 2010